• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

बिग आइकन साजन आलेको अन्तिम कार्यक्रम प्लमस्टिडमा

बेलायत, २२ पौष:
sajan-mahesh-suman

बेलायत भ्रमणमा रहेका छैटौं बिग आइकन साजन आलेले प्लमस्टिडस्थित चौतारी रेस्टुरेन्टमा आयोजित कार्यक्रममा आफ्नो अन्तिम प्रस्तुती दिएका छन् ।

कार्यक्रममा आलेले करिब २ दर्जन गीत प्रस्तुत गरे । बलेनीमा…, मेरो दिल छ पोखरामा…, तालको पानी… लगायतका गीत प्रस्तुत गरिरहँदा उपस्थित दर्शकले आलेलाई नाचेर साथ दिएका थिए । आलेले कार्यक्रममा आफ्नै गीत वारीमा खोला, पारिमा खोला… पनि गाए ।

कार्यक्रममा आलेलाई गुल्मी समाज युकेले सम्मान समेत गर्‍यो । गुल्मी समाज युकेका उपाध्यक्ष फडिन्द्र भट्टराई र समाजका सचिव तथा पत्रकार शिव भण्डारीले आलेलाई सम्मान गरेका थिए ।

सोही कार्यक्रममा विग आइकन आलेसहित विग एफएमका अध्यक्ष महेश भण्डारीलाई पनि चितवन एड ट्रष्टले सम्मान गर्‍यो । ट्रष्टका उपाध्यक्ष तथा चौतारीका संचालक जीवन सेनले दुवैजनालाई प्रमाणपत्रसहित सम्मान गरेका हुन् ।

कार्यक्रममा युरोपको नेपालीपत्रका संचालकहरू राजन कँडेल र महेन्द्र कँडेलको पनि उपस्थिती थियो । लण्डनमा रहँदा आलेले तमुधिं यूकेको ल्होछार, प्रवासी नेपाली मञ्चको स्थापना दिवस कार्यक्रम, क्याम्बर्ली शो एसिया, गोल्डेनसीप र चौतारी रेष्टुरेन्ट, अल्डरसटस्थित निरमाया रोधीघर लगायत ठाउँमा सांगीतिक प्रस्तुति दिएका थिए ।

द ब्रिटिस कलेज र नेपालीपत्रको निमन्त्रणामा विग एफएमका अध्यक्ष भण्डारीसहित डिसेम्बर १८ मा लन्डन पुगेका आले बिहीबार नेपाल फर्किँदैछन् ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • उफ् ! विश्वकै आधा जनसंख्याको जति सम्पत्ति ८ जनासँग

  Dhani 777

  विश्वका आठ सबैभन्दा धनी व्यक्तिसँग सबैभन्दा गरीब आधा जनसंख्या बराबरको सम्पत्ति रहेको अक्सफाम नामक संस्थाले जनाएको छ । संसारभर आर्थिक वृद्धि भइरहँदा धनीहरुलाई फाइदा पुगेको तर त्यसैकारण गरीबमाथि मार परिरहेको...

 • उद्घाटन खेलमा सहाराले सुदूरलाई ४ गाेल ठाेक्याे

  aaha

  आहारारा गोल्डकपमा सहारा क्लबले विजयी सुरुआत गरेको छ । १५ औं संस्करणको आहारारा गोल्ड कपमा मंगलबार भएको उद्घाटन खेलमा सहाराले पाहुना टोली सुदूरपश्चिम ११ स्पोर्टिङ क्लबलाई ४–० गोलले पराजित गर्‍यो...

 • आठ केजी चरेससहित बागलुङका जुध्द पक्राउ

  arrest

  महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुङ्गाले आठ केजी चरेससहित बागलुङका ५० वर्षीय जुद्ध वनलाई आज पक्राउ गरेको छ । पोखराबाट काठमाडौँतर्फ आउँदै गरेको ग१ख ३६७८ नंको यात्रुबाहक बसमा कालो झोलामा प्लास्टिकमा बेरी...

 • मधेशी जनाधिकार फाेरमका गच्छदारले भनेः आठ प्रदेश हुनुपर्छ

  gachchhadar

  परिर्माजनसहित संविधान संशोधन नभएसम्म निर्वाचन सम्भव नरहेको मधेसी जनाधिकार फोरम लोकतान्त्रिकका अध्यक्ष विजयकुमार गच्छदारले बताउनु भएको छ । मधेसी जनाधिकार फोरम क्षेत्रीय समिति क्षेत्र नम्बर ४ सुनसरीले आज सुनसरीको मध्यहर्षाही...

Ad
Ad
Ad