• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

पाेखरेली सहाराको हेटाैंडामा विजयी सुरुआत

पाेखरा, १७ पौष:

सहारा क्लब पोखरा हेटौंडामा जारी दोस्रो हेटौंडा अन्तर्राष्ट्रिय आमन्त्रण गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिता २०७३ मा विजयी भएको छ ।

हेटौंडास्थित वनविज्ञान मैदानमा जारी प्रतियोगितामा सहाराले विभागीय टोली नेपाल पुलिसलाई २—० गोल अन्तरले पराजित गर्दै अघिल्लो चरणको यात्रा सुनिश्चित गरेको हो । सहाराले दुवै हाफमा एक एक गोल गर्दै बलियो टोली पुलिसको हेटौंडा यात्रा एकै खेलमा टुंग्याएको हो ।

सहाराका शिव सुवेदीको प्रेरणादायी खेलको २८ औं मिनेटमा कप्तान उत्तम गुरुङले गोल गर्दै खेललाई अगाडि बढाएका थिए । उनले प्रहरीको डिफेन्सबीच डिबक्सभित्र तालमेल अभाव भइरहेको अवस्थामा बललाई जाली चुमाएका हुन् । खेलका एएफयुम्यान अफ दी म्याच शिव सुवेदीले ८४ औं मिनेटमा प्रहार गरेको कर्नर सिधै गोलमा परिणत भएको थियो ।

‘खेलाडीहरुले शतप्रतिशत योगदान दिँदा जीत सम्भव भएको हो । हाम्रो खेलाडीले पहिलो पटक नै पाएको मौकालाई गोलमा परिणत गर्दा हामीले अघिल्लो चरणको यात्रा तय गर्न सफल भएका हौं’, सहाराका प्रशिक्षक किरण श्रेष्ठले आफ्ना डिफेन्सको खुलेर प्रशंसा गरे ।

‘हामीले आफ्नो अग्रता जोगाउन डिफेन्सिभ खेल खेलिरहेका समयमा थप गोल निस्किँदा खेलमा सजिलो भयो’, उनले थपे । पुलिसका प्रशिक्षक कुमार कटुवालले बल पोजिसन राम्रो हुँदा पनि हार्नुपरेको बताए । आयोजकले हाम्रो खेललाई अगाडि सार्दा समस्या भयो ।

सातौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगितामा सहभागी भएर आउने बित्तिकै खेलमा सहभागी हुनुपर्दा समस्या भएको प्रशिक्षक कटुवालले बताए । सुमन भोम्जन स्मृति खेलकुद प्रतिष्ठानको आयोजनामा जारी प्रतियोगिताअन्तर्गत आइतबार मनाङ मस्र्याङ्दी र सशस्त्र प्रहरीको एपिएफबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

२३ गतेसम्म सञ्चालन हुने प्रतियोगिताको विजेता, उपविजेताले क्रमशः नगद ५ र ३ लाख रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • कार्यकारी निर्देशक खड्कालाई काममा लगाउन सहमति प्रदान

  निर्वाचन आयोगले नेपाल आयल निगम लिमिटेडका कार्यकारी निर्देशक गोपालबहादुर खड्कालाई आपूर्ति मन्त्रालयमा झिकाई काममा लगाउन सहमति प्रदान गरेको छ । आपूर्ति मन्त्रालयले कार्यकारी निर्देशक खड्कालाई मन्त्रालयमा झिकाई काममा लगाउन आयोगसंग...

 • अस्थीर राजनीतिले विकास प्रभावित भन्दै याेजना सार्वजनिक

  सांसद विकास समितिका पूर्व सभापति रवीन्द्र अधिकारीले विकासका मुद्दालाई राष्ट्रिय राजनीतिको केन्द्र भाग ल्याउन सक्नु आफ्नो कार्यकार्लको महत्वपूर्ण उपलब्धि भएको बताउनुभएको छ । ‘म विकास समितिको सभापति हुदाँ राष्ट्रिय गौरवका...

 • माओवादी सरकारबाट तत्काल नहट्ने

  नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले तत्काल सरकारबाट हट्ने निर्णय तत्कालका लागि स्थगन गरेको छ । गृह मन्त्रालयमा आज आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा गृहमन्त्री जनार्दन शर्माले तत्काल आफूहरु सरकारबाट नहट्ने जानकारी दिनुभयो । गृहमन्त्रीले...

 • राष्ट्रसंघको मानव अधिकार परिषद्मा नेपाल निर्वाचित

  संयुक्त राष्ट्रसंघकोे ७२औँ महासभाले मानव अधिकार परिषद्मा नेपाललाई पनि निर्वाचित गरेको छ । विभिन्न देशका क्षेत्रगत आधारमा रहने परिषद्मा कूल ४७ देशका प्रतिनिधि रहनेछन् । सोमबार भएको निर्वाचनमा नेपाललगायत १५...

Ad
Ad
Ad