• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

पाेखरेली सहाराको हेटाैंडामा विजयी सुरुआत

पाेखरा, १७ पौष:

सहारा क्लब पोखरा हेटौंडामा जारी दोस्रो हेटौंडा अन्तर्राष्ट्रिय आमन्त्रण गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिता २०७३ मा विजयी भएको छ ।

हेटौंडास्थित वनविज्ञान मैदानमा जारी प्रतियोगितामा सहाराले विभागीय टोली नेपाल पुलिसलाई २—० गोल अन्तरले पराजित गर्दै अघिल्लो चरणको यात्रा सुनिश्चित गरेको हो । सहाराले दुवै हाफमा एक एक गोल गर्दै बलियो टोली पुलिसको हेटौंडा यात्रा एकै खेलमा टुंग्याएको हो ।

सहाराका शिव सुवेदीको प्रेरणादायी खेलको २८ औं मिनेटमा कप्तान उत्तम गुरुङले गोल गर्दै खेललाई अगाडि बढाएका थिए । उनले प्रहरीको डिफेन्सबीच डिबक्सभित्र तालमेल अभाव भइरहेको अवस्थामा बललाई जाली चुमाएका हुन् । खेलका एएफयुम्यान अफ दी म्याच शिव सुवेदीले ८४ औं मिनेटमा प्रहार गरेको कर्नर सिधै गोलमा परिणत भएको थियो ।

‘खेलाडीहरुले शतप्रतिशत योगदान दिँदा जीत सम्भव भएको हो । हाम्रो खेलाडीले पहिलो पटक नै पाएको मौकालाई गोलमा परिणत गर्दा हामीले अघिल्लो चरणको यात्रा तय गर्न सफल भएका हौं’, सहाराका प्रशिक्षक किरण श्रेष्ठले आफ्ना डिफेन्सको खुलेर प्रशंसा गरे ।

‘हामीले आफ्नो अग्रता जोगाउन डिफेन्सिभ खेल खेलिरहेका समयमा थप गोल निस्किँदा खेलमा सजिलो भयो’, उनले थपे । पुलिसका प्रशिक्षक कुमार कटुवालले बल पोजिसन राम्रो हुँदा पनि हार्नुपरेको बताए । आयोजकले हाम्रो खेललाई अगाडि सार्दा समस्या भयो ।

सातौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगितामा सहभागी भएर आउने बित्तिकै खेलमा सहभागी हुनुपर्दा समस्या भएको प्रशिक्षक कटुवालले बताए । सुमन भोम्जन स्मृति खेलकुद प्रतिष्ठानको आयोजनामा जारी प्रतियोगिताअन्तर्गत आइतबार मनाङ मस्र्याङ्दी र सशस्त्र प्रहरीको एपिएफबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

२३ गतेसम्म सञ्चालन हुने प्रतियोगिताको विजेता, उपविजेताले क्रमशः नगद ५ र ३ लाख रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • स्थानीय तह थप कार्यान्वयन नगर्न सर्वोच्चको आदेश

  सर्वोच्च अदालतले हालै सरकारले गरेको स्थानीय तहको संख्या थप्ने निर्णय कार्यान्वयन नगर्न आदेश दिएको छ । न्यायाधीश ईश्वर खतिवडा र सपना मल्ल प्रधानको इजलासले यस्तो आदेश दिएको हो । संघीय...

 • राजपा चुनावमा नआउने

  राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले दोस्रो चरणको स्थानीय चुनाव वहिष्कार गर्ने आन्दोलन गर्ने भएको छ । राजपाको शुक्रबार भएको बैठकले स्थानीय तहको निर्वाचनमा अवरोध गर्ने निर्णयसमेत गरेको छ । सरकारले संविधान...

 • पाेखरा महानगरमा एमालेकाे जीत ठ्याक्कै डबल, २२ भर्सेज ११

  पोखरा लेखनाथ महानगरपालिकाकाे अन्तिम नतिजा अाएकाे छ । कूल ३३ वडासहित देसकै ठूलाे महानगर पाेखरामा अन्ततः नेकपा एमालेले बाजी मारेकाे छ । ३३ वडामध्ये २२ वटाकाे अध्यक्षमा नेकपा एमालेले जीत...

 • मानबहादुरकाे मेयर यात्रा

  क्याम्पस पढ्न एक ठिटो झोला भिरेर सहर आइपुग्यो । उच्च शिक्षा लिन गाउँबाट सहर आइपुगेको तन्नेरीले मनको चर्खा पढाइमा भन्दा अन्तै घुमाइरहेको थियो । उसलाई पढ्ने होइन लाहुरे हुने भूत...

Ad
Ad
Ad