• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

सेक्स रोबोट ‘हार्माेनी’ले भुलाउनेछ दुनियाँलाई

पाेखरा, १५ मंसिर:

मस्ती र मनोरञ्जनको दुनियाँमा प्रविधिले अझ रोमाञ्चकता थपिदिएको छ । यसैको पछिल्लो उदाहरण हो ‘हार्माेनी ३.०’ ।

क्यालिफोर्नियाका म्याट म्याकमुलेनले हालै तयार पारेको सेक्स डलले विश्व यौन उद्योगमा अर्काे क्रान्ति ल्याएको छ । हुनत यसअघि पनि डलहरुको उत्पादन हुँदै आएको हो । तर, यसले तपाइलाई अझ बढी जीवन्तता दिन्छ ।

म्याट भन्छन्, हार्माेनीले तपाई घर आउने बित्तिकै मधुर मुस्कानकासाथ अंगालेर स्वागत गर्छ, तपाइसँग कुराकानी गर्छ र कुनै नाइँनास्ती गर्दैन ।

हार्माेनीले दुरुस्तै मान्छेको लवजमा बोल्दैनमात्रै यसले तपाइलाई गर्ने माया र स्नेहले वास्तविक साथीलाई पनि बिर्साउने क्षमता राख्छ । अत्यन्तै प्राकृतिक लाग्ने र स्कटिस शैलीको अंग्रेजी बोल्ने डलको आकार र उचाइँ पनि उत्तिकै वास्तविक छ । ‘यौ प्राकृतिक र विकसित छ’ परिकल्पनाकार म्याटले भने ।

विगत २० वर्षदेखि सेक्स डलको निर्माण गर्दै आएका म्याटले हार्माेनीको यो भर्सन आगामी क्रिसमसको मिठो उपहार हुने बताएका छन् । यसको मूल्यबारे कुनै जानकारी नदिएका उनले सेक्स डलको प्रयोगलाई ‘नराम्रो’ भन्न नहुनेसमेत उल्लेख गरेका छन् ।

म्याटको रोबोटिक्स फर्म नामक कम्पनीबाट उत्पादित हार्माेनीमा प्रविधियुक्त फाइबर र साइबर्ग प्रणाली जडान गरिएको छ भने डलले मानिसजस्तै ओठ, मुख, आँखा र परेली चलाउँछ । यस्तै, डलको सम्पूर्ण शरिर मुलायम र लचकदार रहेको फर्मले जनाएको छ ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • खर्कको अभावमा चौंरीपालन घट्दो

  मनाङमा पुख्र्यौली पेशाका रुपमा रहेको चौंरीपालन विस्तार हराउन थालेको छ । हिमाली भेगको पहिचान ठानेर यहाँका केही मानिसले जेनतेन यो पेशा अपनाइरहेका छन् । उच्च हिमाली भेगमा जडीबुटी चरेर बाँच्ने...

 • बेनी—जोमसोम सडकमा पर्यटकलाई सास्ती

  उत्तर दक्षिण व्यापारिक मार्ग विस्तारित आयोजना अन्तर्गत कालिगण्डकी करिडोरको बेनी—जोमसोम सडकखण्डमा नदी कटान र पहिरोले सडक अवरुद्ध भइरहँदा पर्यटकले सास्ती पाएका छन् । जोमसोमसम्मको ७८ किलोमिटर सडकको आधा दर्जनजसो स्थानमा...

 • पाराग्लाइडिङ गर्न १ हजार, भिडियो सुटिङमा ५ सय कर

  तनहुँको पर्यटकीय नगरी बन्दिपुरमा पाराग्लाइडिङको पनि कर तिर्नुपर्ने भएको छ । बन्दिपुर गाउँपालिकाले आ.व. ०७५/७६ को गाउँसभाबाट पारित गरेको आर्थिक ऐन अनुसार साहसिक खेल र सम्बन्धित व्यवसायमा कर लगाउने निर्णय...

 • भारतका पूर्व प्रधानमन्त्री वाजपेयीको निधन

  भारतका पूर्वप्रधानमन्त्री अटल बिहारी वाजपेयीको बिहीबार साँझ निधन भएको छ । उनी ९३ वर्षका थिए । अल भारतीय आयुर्विज्ञान संस्थान (एम्स) मा उनको लाइफ सपोर्ट सिस्टममा राखेर विषेश उपचार प्रयास...

Ad
Ad
Ad