Samadhan National Daily

   भिडियो रिलिज : रविले अथ्र्याएको आँशुमा शिव गुञ्जिए

   काठमाडौं, २७ पौष:

   गायक शिव परियारको नया गीत ‘आँशुको अर्थ’को भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । गायक परियारको आवाजमा रहेको ‘आँशुको अर्थ’बोलको गीतको अडियो युट्युबमा एक महिनामा नै ९ लाख २२ हजार भन्दा बढी पटक हेरिसकिएको छ।

   युट्युबमा अडियो हिट पछि गायक शिव परियारले ‘आँशुको अर्थ’बोलको नया भर्सन गीतलाई नया बर्ष २०१८को पहिलो भिडियोको रुपमा आफ्नै युट्युब च्यानल बाट सार्वजनिक गरेका हुन् ।यस गीतलाई शिवले ‘शिवालय’ एल्बममा समाबेश गरेका छन् ।

   ‘आँशुको अर्थ’ बोलको गीतको नया भर्सनमा निर्माण गरिएको भिडियोमा नायिका स्वस्तिमा खड्का र नायक आकाश श्रेष्ठको अभिनय देख्न सकिन्छ । निकेश खड्काको निर्देशक रहेको यस भिडियोमा बुद्ध थापा को छायांकन र बिकाश धमलाको सम्पादन रहेको छ ।

   गीतमा अहिलेका चर्चित गायक तथा संगीतकार टंक बुढाथोकिको संगीत रहेको छ । गीतलाई संचारकर्मी रबि अधिकारीले लेखेका हुन् । रंगपत्रकरितामा आफ्नो भिन्नै पहिचान बनाउन सफल अधिकारी पछिल्लो समय गीत लेखनमा जम्दै छन् । सँगै चलचित्र निर्माण ,गीत लेखन र अभिनय समेत अधिकारीले आफुलाई निखार्दै छन् ।

    

   Vedio Link : https://www.youtube.com/watch?v=fvxndiBxBvU


   प्रतिकृया दिनुहोस्