• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

गण्डकी बैंकको कञ्चन र अमुवा शाखा शुरु

पाेखरा, २३ माघ:

गण्डकी विकास बैंक लिमिटेडको रुपन्देहीस्थित कञ्चन शाखा र पश्चिम अमुवा शाखाको एकै दिन कारोबार शुरु गरेको छ । कञ्चन शाखाको उद्घाटन कञ्चन गाउँपालिकाका प्रमुख गोकर्णबहादुर क्षेत्रीले गरेका थिए । बैंकको पश्चिम अमुवा शाखाको उद्घाटन गर्दै बैंकका अध्यक्ष जगनबहादुर गुरुङले जनताको सेवामा गण्डकी विकास बैंक एक कदम अगाडि रहेको बताए ।

कञ्चन गाउँपालिकाका प्रमुख गोकर्णबहादुर क्षेत्रीले गण्डकी विकास बैंक एक सबल र सक्षम विकास बंैक भएको भन्दै शाखा सञ्जाल देशव्यापी रुपमा भएकोमा नयाँ सेवा थप्दै जानुपर्नेमा जोड दिए ।

गुरुङले गण्डकी विकास बैंक नेपालकै एक उत्कृष्ट बैंक भएको भन्दै बैंकको सेवा सुविधा पनि ग्राहकमुखी भएको धारणा व्यक्त गरे । बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रेशमबहादुर थापाले बैंकका सेवालाई विविधिकरण गर्दै लैजाने योजना सुनाए ।

बंैकले विस्तार गरेको शाखाबाट निक्षेप संकलन, सर्वसुलभ कर्जा प्रवाहको साथमा एबिबिएस, एटिएम, इसिसी, आइपिएस, मोबाइल बंैकिङ, लघुवित्त सेवा, रेमिट्यान्स सेवा, सहितको पूर्ण बैंकिङ सेवा सञ्चालन गरिएको छ । गण्डकी विकास बैंक लिमिटेडले आव २०७४÷७५ को दोस्रो त्रैमासमा सञ्चालन मुनाफा ३२ करोड रुपैयाँ आर्जन गर्न सफल भएको थियो भने सोही अवधिसम्म निक्षेप १९ अर्ब ९२ करोड पु¥याएको छ भने कर्जातर्फ १७ अर्ब ५६ करोड पु¥याएको छ । बैंकको निष्कृय कर्जाको मात्रा न्यून रहेको बैंकले दाबी गरेको छ ।

बैंकले केन्द्रीय कार्यालय सहित देशका विभिन्न ठाउँमागरी ५१ वटा शाखा कार्यालय मार्फत आकर्षक व्याजदरमा विभिन्न निक्षेप योजना, सहज र सरल रुपमा कर्जा योजनाको साथमा लकर सेवा, सुनधितोमा कर्जा सुबिधा, रेमिट्यान्स सेवा, प्रधान कार्यालय लगायत केही शाखाबाट ३६५ दिने बंैकिङ सेवा तथा सन्ध्याकालिन सेवा पनि प्रदान गर्दै आइरहेको छ । बैंकले न्युन आय भएकालाई विपन्नवर्ग कर्जा तथा समूहमा आबद्घ लघु वित्तकर्जा पनि प्रदान गर्दै आएको छ । बंैकले यसै आर्थिक वर्षमा देशका विभिन्न ठाउँमा २६ वटा शाखाहरु थप गरी ७७ वटा शाखा पु¥याउने लक्ष्य लिएको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रेशमबहादुर थापाले जानकारी दिए ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • अरिथाकाे ‘अ नेचुरल वुमेन’, एउटा यस्तो गीत, जसले सबैलाई हल्लाउँछ

  आफ्नो आवाज र गीतले देशलाई जोडेकी अरिथा फ््रयांकलिनको भौतिक बिलयले अमेरिकी मात्रै होइन विश्वभर रहेका संगीत प्रेमी शोकमा छन् । उनका बारेमा बोल्दा अमेरिकी टेलिभिजन सिएनएनका डन लेमोनको गला अवरुद्ध...

 • बीस लाख हजयात्री मक्कामा, हजयात्रा सुरु

  विश्वभरका बीसलाख भन्दा बढी मुस्लिमहरु हज गर्न पवित्र तीर्थस्थल साउदी अरबको मक्कामा भेला भएका छन् । विश्वमै सबैभन्दा ठूलो धार्मिक कार्यक्रमको रुपमा लिइने हजयात्रा आइतबारदेखि सुरु भएको हो । मुस्लिम...

 • शेयर बजारमा गिरावट

  शेयर बजारमा आज दोहोरो अङ्कले गिरावट भएको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जकाअनुसार नेप्से परिसूचक १४.०३ बिन्दुले ओरालो लागेर एक हजार १९६.२९ बिन्दुमा पुगेको छ । यस्तै ‘क’ वर्गका कम्पनीको शेयर...

 • प्रधानमन्त्रीको पाँच भाषामा पाँच ट्वीट

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मुलुकमा सुशासन र विकासको आधारशिला तयार भएको बताउनुभएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले वर्तमान सरकार गठन भएको ६ महिना पुगेका अवसरमा आज पाँच भाषामा ट्वीट गर्दै सुशासन...

Ad
Ad
Ad