Samadhan National Daily

   प्याराडिसो कप टेनिस शुरु

   काठमाडौं, २४ माघ:

   कास्की जिल्ला टेनिस संघको आयोजना तथा प्याराडिसो स्पोर्ट एन्ड ग्रिल बारको प्रायोजनमा मंगलबारदेखि पोखरामा टेनिस प्रतियोगिता शुुुुुरु भएको छ । प्रतियोगिता अन्तर्गत मंगलबार नवप्रवेशीतर्फ विकास भट्टराईले तारा गौतमलाई, सुनील भट्टराईले विष्णु बानियालाई, लक्ष्मण तामाङले रवीन्द्र श्रेष्ठलाई तथा केवी तामाङले दिपेश तामाङलाई पराजित गर्दै सेमिफाइनलमा स्थान बनाएका छन् ।

   प्रतियोगितामा खुल्लातर्फ २८ र नवप्रवेशीतर्फ ८ जनाले भाग लिएका छन् । शनिबार सम्म चल्ने प्रतियोगिताका विजेताले नगदसहित ट्रफी प्राप्त गर्ने प्रतियोगिता संयोजक नवीन चालिसेले जानकारी दिए ।

   यसअघि पोखरा पर्यटन परिषद्का पूर्व अध्यक्ष सूर्यबहादुर भुजेलले एक समारोहका बच टुर्नामेन्ट डाइरेक्टर प्रदीप खड्कालाई बल हस्तान्तरण गर्दै प्रतियोगिताको उद्घाटन गरेका थिए । प्रतियोगिता अन्तर्गत बुधबारदेखि खुल्लातर्फको प्रतिस्पर्धा शुरु हुने बताइएको छ ।


   प्रतिकृया दिनुहोस्