• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

प्रेस चौतारी पुरस्कार जिसीलाई

बागलुङ, २४ माघ:

‘प्रेस चौतारी क्रियाशिल पत्रकारिता पुरस्कार’ बाट पत्रकार रामबहादुर जिसीलाई पुरस्कृत गरिएको छ । प्रेस चौतारी नेपालको २० औं स्थापनाका अवसरमा बागलुङमा सोमबार जिसीलाई उक्त पुरस्कार दिइएको हो ।

चौतारीका पूर्व केन्द्रीय सचिव गणेश पाण्डेले २ जर्ष अघि भूकम्पले क्षति पुगेको घटनामा केन्द्रित रहेर तयार गरेको डकुमेन्ट्री प्रदर्शनबाट संकलित रकमबाट पुरस्कार कोष स्थापना गरिएको थियो । बागलुङ नगरपालिकाका प्रमुख जनकराज पौडेलले नगद १० हजार, प्रमाणपत्र सहित दोसल्ला ओढाएर जिसीलाई सम्मान गरेका थिए । अघिल्लो वर्षदेखि प्रदान गर्न शुरु गरिएको उक्त पुरस्कारबाट गत र्ष चौतारीले पत्रकार हरिनारायण गौतमलाई पुरस्कृत गरेको थियो ।

पत्रकार जिसी हाल धौलागिरी जागरण दैनिकका सम्पादक छन् । कार्यक्रममा पुरस्कार दिंदै बागलुङ नगरपालिकाका नगर प्रमुख पौडेलले पत्रकार जिसीले पत्रकारिता र सहकारीमा आवद्ध भएर संस्थागत विकासमा खेलको भूमिका र योगदान प्रशंसनीय भएको बताए । जिसीले इन्सेक प्रतिनिधि हुँदा जनआन्दोलनको संगालोको रुपमा ‘जनआन्दोलन भाग–२’ पुस्तक प्रकाशित गरेको, राजनीतिक तथा सामाजिक परिवर्तनको विविध विषयलाई समाचारमा प्राथमिकताका साथ ल्याउन सफल भएको बताए ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • लघु उद्यमका गतिविधि अवलोकनमा स्विडेनका सांसद

  राष्ट्र संघीय विकास परियोजना युएनडिपीका लागि ठूलो मात्रामा अनुदान दिँदै आएको देश स्विडेनका सांसदले परियोजनाको सहायता भएका कार्यक्रमको स्थलगत अवलोकन गरेका छन् । ६ सदस्यीय सांसद टोलीले पोखरा पनि भ्रमण...

 • पोखरामा ‘सिरुमारानी’

  प्रदेश नं. ४ को पहिलो नाटकघर पोखरा थियटर बुधबारदेखि औपचारिक रुपमा सञ्चालनमा आएको छ । पोखरा ४ मा अवस्थित थिएटर तथा थिएटरद्वारा सञ्चालित गन्र्धव नाटकघरको नेपाल संगीत तथा नाट्य प्रज्ञा...

 • ‘साल्टरुट’ जोगाउन चासो

  उनताका नुनतेल लिन पैदल हिँडेर बुटवल जाने चलन थियो । ३ दशक अगाडिसम्म पैदल हिँड्नेको घुइँचो हुने गथ्र्यो । सिसाठाँटी बास बस्ने ठाउँ हो । फलेबास र कुस्मा नगरपालिकाको सिमाना...

 • माझीलाई फेरि नयाँ सालको आश्वासन

  बागलुङ जिल्लाका राजमार्ग विस्तारका क्रममा विस्थापित माझी परिवारलाई नयाँ वर्षमा नयाँ घर दिने तयारी गरिएको छ । पोखरा–बागलुङ राजमार्ग निर्माणका क्रममा २०४८ सालमा खनियाघाटबाट विस्थापित १४ माझी परिवारलाई यस वर्षको...

Ad
Ad
Ad