• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

सराङकोट महायज्ञमा दोस्रो दिन २३ लाख

काठमाडौं, २४ माघ:

सराङकोटमा जारी श्रीमदभागवत विराट ज्ञान महायज्ञको दोस्रो दिन मंगलबार२३ लाख रुपैयाँ दान संकलन भएको छ । मंगलबार रामबहादुर थापाले ११ लाख ११ हजार, शिवप्रसाद कोइरालाले ३ लाख ३३ हजार, उमानाथ चपाईंले २ लाख ३३ हजार, गणेशबहादुर ढकालले २ लाख ३१ हजार, मीनबहादुर शेरचनले २ लाख ३१ हजार रुपैयाँ दान गरेको प्रचार संयोजक कृष्ण थापाले जानकारी दिए ।

सराङकोट धार्मिक एवं पर्यटन क्षेत्र विकास समितिको आयोजनामा महायज्ञ गरिएको हो । महायज्ञमा सोमबार पहिलो दिनमा नै १९ करोडभन्दा बढी दान संकलन भएको थियो । महायज्ञ फागुन १ गतेसम्म सञ्चालन हुने मूल आयोजक समितिका अध्यक्ष प्रेमबहादुर जिसीले जानकारी दिएका छन् । सराङकोटमा निर्माणाधीन बहुउद्देश्यीय भवन र गुरुयोजनालाई साकार पार्न महायज्ञ आयोजना गरिएको संस्थापक अध्यक्ष लोकबहादुर थापाले जनाए ।

सराङकोटमा १०८ शिवलिंगको स्थापना, सहश्रधारा निर्माण, भ्युटावर, बालउद्यान, स्वागतद्वार, पार्क, फुट ट्र्याक, खानेपानी ट्यांकी, आधुनिक शौचालय, हेलिप्याड, वनभोजस्थल निर्माण गर्ने लक्ष्य समितिले लिएको छ । गुरु योजनाको अनुमानित लागत २९ करोड रहेको र योजना अवधि ७ वर्षको हुने समितिले जनाएको छ ।महायज्ञमा भागवत भाष्कर पण्डित कमलनयन गौतम प्रमुख बाचक छन् ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • अरिथाकाे ‘अ नेचुरल वुमेन’, एउटा यस्तो गीत, जसले सबैलाई हल्लाउँछ

  आफ्नो आवाज र गीतले देशलाई जोडेकी अरिथा फ््रयांकलिनको भौतिक बिलयले अमेरिकी मात्रै होइन विश्वभर रहेका संगीत प्रेमी शोकमा छन् । उनका बारेमा बोल्दा अमेरिकी टेलिभिजन सिएनएनका डन लेमोनको गला अवरुद्ध...

 • बीस लाख हजयात्री मक्कामा, हजयात्रा सुरु

  विश्वभरका बीसलाख भन्दा बढी मुस्लिमहरु हज गर्न पवित्र तीर्थस्थल साउदी अरबको मक्कामा भेला भएका छन् । विश्वमै सबैभन्दा ठूलो धार्मिक कार्यक्रमको रुपमा लिइने हजयात्रा आइतबारदेखि सुरु भएको हो । मुस्लिम...

 • शेयर बजारमा गिरावट

  शेयर बजारमा आज दोहोरो अङ्कले गिरावट भएको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जकाअनुसार नेप्से परिसूचक १४.०३ बिन्दुले ओरालो लागेर एक हजार १९६.२९ बिन्दुमा पुगेको छ । यस्तै ‘क’ वर्गका कम्पनीको शेयर...

 • प्रधानमन्त्रीको पाँच भाषामा पाँच ट्वीट

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मुलुकमा सुशासन र विकासको आधारशिला तयार भएको बताउनुभएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले वर्तमान सरकार गठन भएको ६ महिना पुगेका अवसरमा आज पाँच भाषामा ट्वीट गर्दै सुशासन...

Ad
Ad
Ad