• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

प्रदेश सभामा खतरा डाइलगः ‘ओलीजी हिट होस्, लड्डु चढाउँछु’

पोखरा, ७ बैशाख:

‘मैले अत्यन्तै आदर गर्ने केपी ओलीज्यू राजनीतिमा जस्तै अभिनय जगतमा समेत शीर्षमा पुग्न सकुन्, राजेश हमाल र भुवन केसीभन्दा ठूलो सफल हिरो हुनुहोस् भन्ने शुभकामना व्यक्त गर्दछु’, प्रदेश सभामा कांग्रेस सांसद कुमार खड्काले ओलीलाई व्यंग्य गर्दै भने, ‘उहाँको प्रशंसक भएको हुँदा उहाँको अभिनय यात्रा सफल र ‘रातो सूर्य’ फिल्म सुपर डुपर हिट होस् भनेर माता विन्ध्यवासिनीसँग ४ किलो लड्डु चढाउने भाकल समेत गरेको छु ।’

प्रदेश सभा बैठकमा सांसद खड्काले बिहीबार विशेष समयमा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीप्रतिको व्यंग्यले चर्चा पायो । सांसद खड्काले रारातालबाट गरेको सम्बोधन र रारामा रातो सूर्य चलचित्रको छयांकनका लागि कार्यक्रम गरिएको खबर बाहिर आइरहेको भन्दै ओलीप्रति व्यंग्य गरे । ‘प्रधानमन्त्रीज्यूले नयाँ वर्षमा राराबाट गर्नुभएको सम्बोधन राष्ट्रहित, राष्ट्रिय कर्तव्य, पूरा गर्न नभई रातो सूर्य चलचित्रका लागि आवश्यक दृश्य संकलनका लाग गरिएको सुटिङ थियो भनेर समाचार संप्रेषण गरिएको छ,’ खड्काले भने ।

उच्च सुरक्षा घेरामा रहेका प्रधानमन्त्रीले राराको डिलबाट सम्बोधन गरिरहँदा अत्यन्तै अस्वाभाविक रुपमा रारा र प्रधानमन्त्रीको कुर्सीबीचबाट मानिसहरु हिँडिरहेको दृश्य फिल्मी भएको खड्काले आरोप लगाए । खड्काले ‘रातो सूर्य’कै सुटिङका लागि राराबाट सम्बोधन भएको हो वा होइन भन्ने विषयको जानकारी राष्ट्रलाई गराउन सभामुखमार्फत माग गरेका छन् । जनताले रगत र पसिना बगाएर कमाएको करबापत तिरेको पैसा व्यक्तिगत कार्यमा खर्च गरिएको हो भने जनतलाई ढाँटेर अर्कै प्रयोजनका लागि ढुकुटी रित्याइएको हो भने व्यक्तिगत महत्वाकांक्षा चिन्ताजनक भएको खड्काले बताए ।

‘सरकोकारवालालाई यसको सत्यतथ्य पत्ता लगाई राष्ट्रिय ढुकुटी दुरुपयोग भएको, नभएकोबारे राष्ट्रलाई जानकारी गराउन सभामुखमार्फत् आग्रह गर्दछु,’ खड्काले भने । बोल्न र भाषण गर्न माहिर मानिने खड्काले प्रधानमन्त्रीप्रति व्यंग्य गर्दै विशेष समयमा लिखित भनाइ राखेका थिए । संसदमा बोल्ने अधिकांश सांसदले प्रदेशका समसामयिक विषयमाथि आफ्नो भनाइ राखिरहेका बेला खड्काले भने प्रधानमन्त्रीप्रति कडा व्यंग्य गरे ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • अरिथाकाे ‘अ नेचुरल वुमेन’, एउटा यस्तो गीत, जसले सबैलाई हल्लाउँछ

  आफ्नो आवाज र गीतले देशलाई जोडेकी अरिथा फ््रयांकलिनको भौतिक बिलयले अमेरिकी मात्रै होइन विश्वभर रहेका संगीत प्रेमी शोकमा छन् । उनका बारेमा बोल्दा अमेरिकी टेलिभिजन सिएनएनका डन लेमोनको गला अवरुद्ध...

 • बीस लाख हजयात्री मक्कामा, हजयात्रा सुरु

  विश्वभरका बीसलाख भन्दा बढी मुस्लिमहरु हज गर्न पवित्र तीर्थस्थल साउदी अरबको मक्कामा भेला भएका छन् । विश्वमै सबैभन्दा ठूलो धार्मिक कार्यक्रमको रुपमा लिइने हजयात्रा आइतबारदेखि सुरु भएको हो । मुस्लिम...

 • शेयर बजारमा गिरावट

  शेयर बजारमा आज दोहोरो अङ्कले गिरावट भएको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जकाअनुसार नेप्से परिसूचक १४.०३ बिन्दुले ओरालो लागेर एक हजार १९६.२९ बिन्दुमा पुगेको छ । यस्तै ‘क’ वर्गका कम्पनीको शेयर...

 • प्रधानमन्त्रीको पाँच भाषामा पाँच ट्वीट

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मुलुकमा सुशासन र विकासको आधारशिला तयार भएको बताउनुभएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले वर्तमान सरकार गठन भएको ६ महिना पुगेका अवसरमा आज पाँच भाषामा ट्वीट गर्दै सुशासन...

Ad
Ad
Ad