Samadhan National Daily

   खुला ब्याटमिन्टन प्रतियोगिता सम्पन्न

   पर्वत, १८ बैशाख:

   प्रदेश नम्बर ४ स्तरीय खुल्ला ब्याटमिन्टन प्रतियोगिता सोमबारसकिएको छ । प्रतियोगितामा मेन्स डब्लतर्फ कास्कीका भुगल गुरुङ र विशाल खड्का प्रथम भए भने म्याग्दीका रोमन बानियाँ र कास्कीका शम्भु श्रेष्ठदोस्रा भए ।

   खुला भेट्रान्समा कास्कीका वीरेन्द्र श्रेष्ठ र उपेन्द्र श्रेष्ठ प्रथम भए भने दोस्रो उपाधि वाग्लुङका राजेन्द्र शाक्य र म्याग्दीका मुन्ना केसीले प्राप्त गरे ।

   मेन्स् डबल्स्को स्थानीयतर्फ कुश्माका टंक बस्याल र प्रदीप तिमिल्सिसना प्रथम र म्यादीका नवीन गुरुङ र जितबहादुर थापादोस्रो भए । त्यस्तै मेन्स्सिगंलमा कास्कीका भुगल गुरुङ प्रथम र कास्कीकै विशाल खड्कालेदोस्रो स्थान पाए ।

   वैशाख १५ गने सुरु भएको प्रतियगितामा मेन्स डब्लतर्फ प्रथम टिमले ४५ हजार र दोस्रो टिमले ३० हजार प्राप्त गरे । खुला भेट्रान्समा प्रथम टिमले ४५ हजार र दोस्रो टिमले ३० हजार प्राप्त गरेका छन् ।

   त्यस्तै स्थानीय डबल्स जुनियरको प्रथम टिमले२० हजार, दोस्रो टिमले१० हजार प्राप्त गरे भने स्थानीय मेन्स सिंगल्स प्रथमले ४५ हजार, दोस्रोले ३० हजारसहित सिल्ड,मेडल र प्रमाणपत्र पाएका छन् ।

   पर्वत ब्याटमिन्टन संघ अध्यक्ष प्रेम गुरुङ ‘माइला’को अध्यक्षतामा प्रतियोगिता भएको थियो । प्रतियोगिताका नेपाल ब्याटमिन्टन संघका राष्ट्रिय अध्यक्ष रामजीबहादुर श्रेष्ठ, उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष केदारनाथ शर्मा, प्रहरी निरीक्षक दिलीप घिमिरे, पर्वत ब्याटमिन्टन संघका महासचिव अर्जुनप्रसाद चापागाई लगायतले बोलेका थिए ।


   प्रतिकृया दिनुहोस्