• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

मर्दीमा हराएका डच नागिरक कोर्री अझै भेटिएनन्

काठमाडौं, १९ बैशाख:

गत फागुन८ देखि मर्दी आधार शिविर ४ हजार ५ सय मिटरआसपासबाट हराएका डच नागरिक ४९ वर्षीय कोर्री भन् भेग्गेललाई खोज्न विभिन्न टोलीपरिचालन गरिएको छ । उनलाई खोज्न नेपाल प्रहरीले पनि विभिन्न टोली खटाएको छ ।

कोर्रीलाई खोज्न पर्यटन प्रहरी महिनौं अघिदेखि विभिन्न टोलीमा खटिएको छ ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीको तर्फबाट पनि १ हप्ताअघि देखि टोली खटिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीको टोली मंगलबार फर्किएको छ ।

पछिल्लो समयमा कोर्रीलाई खोज्नका लागि कुकुर परिचालन गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख अशोक सिंहका अनुसार जाडोमा पनि बाच्न सक्ने तालिम प्राप्त कुकुरलाई लिएर विशेष टोलीले खोजी गरिरहेको छ । कुकुरसहितको टोली खटिएपछि कोर्रीछिट्टै भेटिने अपेक्षा प्रमुख सिंहले गरे ।

कोर्रीलाई भेटनेलाई पुरस्कार स्वरुप ५० हजार रुपैयाँ दिने घोषणा गरिएको छ । मर्दी हिमाल पदमार्गका सबैजसो होटलमा कोर्री हराएको सूचना पनि टासिएको छ । पदयात्राको बाटो सजिलो नभएको कारण खोजी कार्यमा खटिएका टोलीलाई काम गर्न गाह्रो भएको छ । उक्त स्थान वरिपरि फोनसमेत लाग्दैन ।

पोखराबाट खटिएको टोलीमाथिल्लो भागमा खोजीका लागि जाँदा टोलीका सदस्यहरु नै बिरामी भएको प्रहरी स्रोतले जनाएको छ । स्रोतका अनुसार २ जना बिरामी भएका थिए ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • खर्कको अभावमा चौंरीपालन घट्दो

  मनाङमा पुख्र्यौली पेशाका रुपमा रहेको चौंरीपालन विस्तार हराउन थालेको छ । हिमाली भेगको पहिचान ठानेर यहाँका केही मानिसले जेनतेन यो पेशा अपनाइरहेका छन् । उच्च हिमाली भेगमा जडीबुटी चरेर बाँच्ने...

 • बेनी—जोमसोम सडकमा पर्यटकलाई सास्ती

  उत्तर दक्षिण व्यापारिक मार्ग विस्तारित आयोजना अन्तर्गत कालिगण्डकी करिडोरको बेनी—जोमसोम सडकखण्डमा नदी कटान र पहिरोले सडक अवरुद्ध भइरहँदा पर्यटकले सास्ती पाएका छन् । जोमसोमसम्मको ७८ किलोमिटर सडकको आधा दर्जनजसो स्थानमा...

 • पाराग्लाइडिङ गर्न १ हजार, भिडियो सुटिङमा ५ सय कर

  तनहुँको पर्यटकीय नगरी बन्दिपुरमा पाराग्लाइडिङको पनि कर तिर्नुपर्ने भएको छ । बन्दिपुर गाउँपालिकाले आ.व. ०७५/७६ को गाउँसभाबाट पारित गरेको आर्थिक ऐन अनुसार साहसिक खेल र सम्बन्धित व्यवसायमा कर लगाउने निर्णय...

 • भारतका पूर्व प्रधानमन्त्री वाजपेयीको निधन

  भारतका पूर्वप्रधानमन्त्री अटल बिहारी वाजपेयीको बिहीबार साँझ निधन भएको छ । उनी ९३ वर्षका थिए । अल भारतीय आयुर्विज्ञान संस्थान (एम्स) मा उनको लाइफ सपोर्ट सिस्टममा राखेर विषेश उपचार प्रयास...

Ad
Ad
Ad