• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

मिस प्रिन्सेसको ट्यालेन्ट सो

पाेखरा, २४ बैशाख:

सरगम सांस्कृतिक कला केन्द्रद्वारा आयोजित मिस प्रिन्सेस कास्की¬२०१८ को प्रतिभा प्रस्फुटन कार्यक्रम भएको छ । सारेगम इन्टरटेन्मेन्ट हाउसका अध्यक्ष सुशील नेपालीले यस्ता कार्यक्रमले बाल बालिकाको भविष्य उज्ज्वल बनाउन मद्दत पुग्ने बताए ।

८ देखि १४ वर्ष उमेरका बालबालिकाको कला र प्रतिभा निर्खाने उद्देश्यले आयोजना गरिएको सो कार्यक्रममा मेरिजन गुरुङ, विपाशा थापा, स्नेहा श्रेष्ठ, संचिता थापा, जसिका गुरुङ, पालना थापा, एन्जल गुरुङ, आस्था कायस्थ, रोसनी गुरुङ, सलिना बगाले, सिर्जना थापा, सिम्रन सिग्देल, सुस्मिता बन्जरा र तमन्ना श्रेष्ठ गरी१४ जनाले सहभागी भएको कार्यक्रमका संयोजक सुनील थापाले जानकारी दिए ।

पोखरामा विगत ५ वर्षदेखि स्थापित सारेगम सांस्कृतिक कलाले पहिलो पटक आयोजना गरेको मिस प्रिन्सेस कास्की २०१८ प्रतियोगिताको ट्यालेन्ट सो मा कलाकार सुजीत गुरुङ, रोहित गुरुङ र मोडल एलिस पुन तथा गायक निखील गुरुङ निर्णायक रहेका थिए ।

वैशाख २९ गते पोखरा उद्योग वाणिज्य संघको सभाहलमा अन्तिम प्रतिस्पर्धी हुने प्रतियोगितामा विजेताले नगत पुरस्कार, चाँदीको क्राउन तथा म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने मौका पाउनेछन् ।

सरगम सांस्कृतिक कला केन्द्रकी डाइरेक्टर प्रीति गुरुङको अध्यक्षतामा ट्यालेन्ट सो कार्यक्रममा गुरुङ फिल्म निर्माता ईश्वर गुरुङ, अभिभावक संगीता अधिकारी तथा मिस क्विन – २०१८ की विजेता सिम्रन गुरुङले बोलेका थिए ।

कार्यक्रममा सपना थापाले स्वागत गरेकी थिइन् भने कार्यक्रमको सञ्चालन अन्जना गुरुङले गरेकी थिइन् ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • गर्मीमा शीतलता दिने ६ फलफूल

  खरबुजा गर्मीमा सबैभन्दा बढी खाइने र धेरैलाई मनपर्ने फलफूलमध्ये एक हो खरबुजा । धेरैलाई लाग्छ यसमा पाइने भनेको चिनीको मात्रा र पानी मात्र हो । तर, यो धेरै खनिज पदार्थ,...

 • म्याग्दीका ९ माध्मिक विद्यालयमा कम्पूटर पढाई सुरु

  म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिका सम्पूर्ण माध्यामिक तहका सरकारी विद्यालयमा कम्प्युटर पढाइ सुरु गरिएको छ । गाउँपालिकाले यो शैक्षिक सत्र देखि नै सबै मावि तहका विद्यालयमा कम्प्युटर ल्याब स्थापनासँगै कम्प्युटर शिक्षा सम्बन्धी...

 • सार्वजनिक स्थलमा धुम्रपान गर्नेलाई कारवाही

  सार्वजनिक स्थलमा चुरोटको सेवन गर्नेलाई ३५ जनालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले शनिबार कारवाही गरेको छ । प्रहरीले बिरौटा क्षेत्रमा २७, गगनगौंडा र रामबजार क्षेत्रमा ४/४ जनालाई कारवाही गरेको हो ।...

 • एन्फा उपाध्यक्ष थापालाई सहारा एकेडेमीमा स्वागत

  अखिल नेपाल फुटबल संघ एन्फाका केन्द्रीय उपाध्यक्ष कृष्ण थापाले दोबिल्लास्थित सहारा एकेडेमीको शुक्रबार अध्ययन, अवलोकन गरेका छन् । सहारा क्लबका सल्लाहकार समेत रहेका उपाध्यक्ष थापाले क्लबले गरेको कार्यको प्रसंशा गर्दै...

Ad
Ad
Ad