• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

मिस प्रिन्सेसको ट्यालेन्ट सो

पाेखरा, २४ बैशाख:

सरगम सांस्कृतिक कला केन्द्रद्वारा आयोजित मिस प्रिन्सेस कास्की¬२०१८ को प्रतिभा प्रस्फुटन कार्यक्रम भएको छ । सारेगम इन्टरटेन्मेन्ट हाउसका अध्यक्ष सुशील नेपालीले यस्ता कार्यक्रमले बाल बालिकाको भविष्य उज्ज्वल बनाउन मद्दत पुग्ने बताए ।

८ देखि १४ वर्ष उमेरका बालबालिकाको कला र प्रतिभा निर्खाने उद्देश्यले आयोजना गरिएको सो कार्यक्रममा मेरिजन गुरुङ, विपाशा थापा, स्नेहा श्रेष्ठ, संचिता थापा, जसिका गुरुङ, पालना थापा, एन्जल गुरुङ, आस्था कायस्थ, रोसनी गुरुङ, सलिना बगाले, सिर्जना थापा, सिम्रन सिग्देल, सुस्मिता बन्जरा र तमन्ना श्रेष्ठ गरी१४ जनाले सहभागी भएको कार्यक्रमका संयोजक सुनील थापाले जानकारी दिए ।

पोखरामा विगत ५ वर्षदेखि स्थापित सारेगम सांस्कृतिक कलाले पहिलो पटक आयोजना गरेको मिस प्रिन्सेस कास्की २०१८ प्रतियोगिताको ट्यालेन्ट सो मा कलाकार सुजीत गुरुङ, रोहित गुरुङ र मोडल एलिस पुन तथा गायक निखील गुरुङ निर्णायक रहेका थिए ।

वैशाख २९ गते पोखरा उद्योग वाणिज्य संघको सभाहलमा अन्तिम प्रतिस्पर्धी हुने प्रतियोगितामा विजेताले नगत पुरस्कार, चाँदीको क्राउन तथा म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने मौका पाउनेछन् ।

सरगम सांस्कृतिक कला केन्द्रकी डाइरेक्टर प्रीति गुरुङको अध्यक्षतामा ट्यालेन्ट सो कार्यक्रममा गुरुङ फिल्म निर्माता ईश्वर गुरुङ, अभिभावक संगीता अधिकारी तथा मिस क्विन – २०१८ की विजेता सिम्रन गुरुङले बोलेका थिए ।

कार्यक्रममा सपना थापाले स्वागत गरेकी थिइन् भने कार्यक्रमको सञ्चालन अन्जना गुरुङले गरेकी थिइन् ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • अरिथाकाे ‘अ नेचुरल वुमेन’, एउटा यस्तो गीत, जसले सबैलाई हल्लाउँछ

  आफ्नो आवाज र गीतले देशलाई जोडेकी अरिथा फ््रयांकलिनको भौतिक बिलयले अमेरिकी मात्रै होइन विश्वभर रहेका संगीत प्रेमी शोकमा छन् । उनका बारेमा बोल्दा अमेरिकी टेलिभिजन सिएनएनका डन लेमोनको गला अवरुद्ध...

 • बीस लाख हजयात्री मक्कामा, हजयात्रा सुरु

  विश्वभरका बीसलाख भन्दा बढी मुस्लिमहरु हज गर्न पवित्र तीर्थस्थल साउदी अरबको मक्कामा भेला भएका छन् । विश्वमै सबैभन्दा ठूलो धार्मिक कार्यक्रमको रुपमा लिइने हजयात्रा आइतबारदेखि सुरु भएको हो । मुस्लिम...

 • शेयर बजारमा गिरावट

  शेयर बजारमा आज दोहोरो अङ्कले गिरावट भएको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जकाअनुसार नेप्से परिसूचक १४.०३ बिन्दुले ओरालो लागेर एक हजार १९६.२९ बिन्दुमा पुगेको छ । यस्तै ‘क’ वर्गका कम्पनीको शेयर...

 • प्रधानमन्त्रीको पाँच भाषामा पाँच ट्वीट

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मुलुकमा सुशासन र विकासको आधारशिला तयार भएको बताउनुभएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले वर्तमान सरकार गठन भएको ६ महिना पुगेका अवसरमा आज पाँच भाषामा ट्वीट गर्दै सुशासन...

Ad
Ad
Ad