Samadhan National Daily

   भीमकाली सेभेन ए साइड कपको उपाधि संगमलाई

   पाेखरा, २७ बैशाख:

   दोस्रो भीमकाली सेभेन ए साइड कपको उपाधिका संगम फुटबल क्लबले हात पारेको छ ।बुधबार पुरानो टुँडिखेलमा भएको फाइनल खेलमा संगमले तारा फुटबल क्लबलाई १—० ले पराजित गर्दै उपाधिजितेको हो ।

   उपाधिसँगै सिल्ड, मेडल तथा प्रमाणपत्रसहित नगद १ लाख २५ हजार प्राप्त गर्यो । त्यस्तै उपविजेता टिम तारा फुटबल क्लबले सिल्ड, मेडल तथा प्रमाणपत्रसहित नगद ७५ हजारमा चित्त बुझायो ।

   उक्त खेलमा निर्णायक गोल गर्न सफल संगम फुटबल क्लबका टंक गुरुङ म्यान अफ दी म्याच घोषित भए । गुरुङले नगद ५ हजारको साथमा आकर्षक मोबाइल सेट, ट्रफीसहित प्याराग्लाइडिङ गर्ने अवसर प्राप्त गरे ।

   प्रतियोगितामा सर्वाेत्कृष्ट खेलाडी र उत्कृष्ट गोल रक्षकको रुपमा संगम फुटबल क्लबका गोल रक्षक राजन गुरुङ घोषित भए । उनले नगद ५ हजार, १ थान डिसहोम तथा १ सेट आकर्षक मोबाइलसहित निशुल्क प्याराग्लाइडिङ गर्ने अवसर प्राप्त गरे ।

   तारा फुटबल क्लबका रोशन हिराचन प्रतियोगिताकै उत्कृष्ट डिफेन्डर बन्न सफल भए, डिफेन्डिङ च्याम्पियन दीप युनाइटेडका स्टेफेनले प्रतियोगिता अवधि भर ७ गोल गर्दै सर्वाधिक गोलकर्ता बन्न सफल भए । उनीहरुले जनही ५ हजारको साथमा ट्रफी र निशुल्क प्याराग्लाइडिङ गर्ने अवसर हात पारे ।

   ६७ टिमको सहभागिता रहेको उक्त प्रतियोगिताबाट अन्तिम चारमा पुग्न सफल रत्न समाज सेवा कस्केरी अनुशासित टिमको रुपमा घोषित हुँदै नगद ५ हजारसहित ट्रफी प्राप्त गर्यो ।

   प्रतियोगिताको विजेता तथा उपविजेता टिमलाई अखिल नेपाल फुटबल संघका नवनिर्वाचित केन्द्रीय अध्यक्ष कर्मा छिरिङ शेर्पा, उपाध्यक्ष कृष्ण थापा, एन्फा कास्कीका अध्यक्ष मिलन गुरुङ, उपाध्यक्ष ईश्वर गुरुङ (चन्द्र) लगायतले पुरस्कार वितरण गरेका थिए । सोही अवसरमा बोल्दै अध्यक्ष शेर्पाले फुटबल क्षेत्रमा अब नौलो आयाम थपिने बताए ।

   उनले सीमित पक्षले एन्फालाई उल्टो दिशा तिर निर्देशित गरेको औल्याउँदै फुटबल क्षेत्रमा विकासले गति लिन नसकेको बताए । समापन कार्यक्रममा एन्फाका नवनिर्वाचित केन्द्रीय उपाध्यक्ष कृष्ण थापा, एन्फा कास्कीका अध्यक्ष मिलन गुरुङ लगायतले बोलेका थिए ।

   भीमकाली क्लबका अध्यक्ष कृष्ण गुरुङको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन भाइराज राना मगरले गरेका थिए ।


   प्रतिकृया दिनुहोस्