• Ad

Samadhan National Daily

 • Ad

फाइन प्रिन्ट फिभर भदौ २ गते पाेखरामा

पाेखरा, ३० साउन:

चर्चित पुस्तकहरु प्रकाशन गर्दै आएको फाइन प्रिन्टले यही भदौ २ गते शनिबार पोखरामा फाइनप्रिन्ट फिभर गर्दै छ । फाइन प्रिन्टले केही समयदेखि एकदिने घुम्ती साहित्य उत्सव आयोजना गर्दै आएको छ । यस्तै साहित्य उत्सव सुर्खेत, धनगढी र कोहलपुरमा भइसकेका छन् ।

पठन संस्कृति प्रवद्र्धन र लेखक र पाठकको आत्मियता अझ प्रगाढ बनाउन उत्सव गर्न लागिएको फाइन प्रिन्टका अजित बरालले बताए । उत्सवमा फाइन प्रिन्टले २०७४ सालमा छापेका ‘महको म का लेखक मदनकृष्ण श्रेष्ठ, ‘रजगज’का लेखक हरिबहादुर थापा, ‘माङ्गेना’का लेखक युग पाठक, ‘काठमाडौंमा एक दिन’का लेखक शिवानी सिंह थारु, ‘यार’का लेखक नयनराज पाण्डे, लेखक अमर न्यौपानेसहित पोखराका लेखक, पत्रकार सहभागी हुनेछन् । उत्सव हेर्नका लागि शुल्क लाग्ने छैन ।

सोही दिन साँझ ६ ‘अ कन्र्भससेन एन्ड मुजिकल इभिनिङ विथ मदनकृष्ण श्रेष्ठ एन्ड कन्दरा ब्यान्ड’ नाम दिइएको कार्यक्रम हुनेछ । कार्यक्रममा मदनकृष्ण श्रेष्ठसँग संवाद गरिनेछ । श्रेष्ठ र कन्दरा ब्याण्डले आफ्ना केही कालजयी गीत प्रस्तुत गर्ने छन् ।


प्रतिकृया दिनुहोस्

नयाँ अपडेट

 • बेगनास तालमा अर्काे लापरबाही, २ घाइते

  बेगनासतालमा लापरबाहीका कारण जलकुम्भी झार फाल्ने मेसिन पल्टिँदा २ जना घाइते भएका छन् । अनावश्यक भीडभाडका कारण मेसिन पल्टिएको हाे । मेसिनमा सवार १० जनामध्ये ८ जना सामान्य छन् ।...

 • पोखरा उद्योग वाणिज्य संघको नेतृत्व दामु अधिकारीको काँधमा

  पोखरा उद्योग वाणिज्य संघको नेतृत्व दामु अधिकारीको काँधमा आएको छ । शनिबार अबेर सम्पन्न मतगणनाको परिणाम अनुसार अधिकारी ७ मतअन्तरले विजयी भएका हुन् । अधिकारीले १ हजार ४ सय ७८...

 • जथाभावी हैन, कानुन बनाएर मात्र कर लिन अर्थमन्त्रीकाे अाग्रह

   पोखरा उद्योग वाणिज्य संघको ३२ औं महाधिवेशन उद्घाटनपछि अर्थमन्त्री डा. युवराज खतिवडाले प्रदेश र स्थानीय तहका सरकारलाई कानुन बनाएर मात्र नागरिकलाई कर लगाउन आग्रह गरेका छन् । ‘संघले दिएको कानुनमा...

 • मानिसहरू अरिङ्गाललाई किन मन पराउँदैनन्?

  सर्वसाधारण मानिसहरूले मौरीलाई धेरै मन पराउने तर बारुला र अरिङ्गाललाई घृणा गर्ने गरेको एउटा अध्ययनले देखाएको छ। सो अध्ययनमा संलग्न अनुसन्धानकर्ताले बारुला र अरिङ्गालजस्ता कीरा पर्यावरणीय दृष्टिकोणले मौरीजत्तिकै महत्त्वपूर्ण हुने...

Ad
Ad
Ad