कास्की कांग्रेसको पछिल्लो नतिजा यस्तो छ

समाधान संवाददाता २०७८ मंसिर १२ गते १९:१८

नेपाली कांग्रेस कास्कीको कार्यसमिति पदाधिकारीका उम्मेदवारहरुको मतगणना जारी छ । ७ सय मत गन्दासम्मको परिणाम सार्वजनिक भएको छ ।आइतबार साँझसम्मको परिणाम निम्नानुसार छ ।

उपसभापति
१ कृष्णप्रसाद ढुंगाना उपसभापति ५७
२ नारायण कुमार श्रेष्ठ उपसभापति ८२
३ प्रज्वल रन्जित उपसभापति १२
४ विजयराज भण्डारी उपसभापति १२७
५ युवराज कुँवर उपसभापति २४१
६ रामबाबु भण्डारी उपसभापति २५०
७ रंगिला आचार्य उपसभापति १७३
८ लेखबहादुर गुरुङ उपसभापति १८३
९ हरिप्रसाद शर्मा लामिछाने उपसभापति ९६


सचिव
१ अमृतकुमार श्रेष्ठ सचिव ६३
२ कृष्णप्रसाद तिमिल्सिना सचिव १५६
३ देवेन्द्र भाट सचिव १९५
४ भरतप्रसाद तिवारी सचिव ८२
५ भानुभक्त ढकाल सचिव २३०
६ महेन्द्र पुन सचिव ६४
७ राजबहादुर गुरुङ सचिव ११७
८ विष्णुप्रसाद पौडेल सचिव १८०
९ सिरोज कोइराला सचिव ११५


सह–सचिव
१ कृष्णमान ठुसाजु सह–सचिव ७०
२ गणेशबहादुर थापा खत्री सह–सचिव ११५
३ जयप्रकाश थापा सह–सचिव ७८
४ देवराज गुरुङ सह–सचिव ९३
५ नवीन सिग्देल सह–सचिव ३११
६ भीम गौतम सह–सचिव १४३
७ लक्ष्मण पहारी सह–सचिव ७८
८ विकास थापा सह–सचिव १६७
९ शंकर ढुंगाना सह–सचिव १७२


सदस्य : पोखरा महानगर पालिका महिला ३ जना खुला ४ जना
१ विजयालक्ष्मी कोइराला महिला सदस्य निर्विरोध
२ विष्णु कार्की महिला सदस्य निर्विरोध
३ सीता शर्मा महिला सदस्य निर्विरोध
१ कृष्णप्रसाद जमरकट्टेल सदस्य ९६
३ गुरुदत्त पहारी सदस्य १३९
४ जुठे– सक्मान सदाशंकर सदस्य ४६
५ टेकप्रसाद अधिकारी सदस्य ६९
६ तिलकशाली सापकोटा सदस्य १५३
७ डा.दीपक सुवेदी सदस्य २३८
८ धनेश्वर न्यौपाने सदस्य ८४
९ ध्रुवराज चालिसे सदस्य १३३
१० प्रकाशचन्द्र रेग्मी सदस्य ११७
११ माइकल कर्माचार्य सदस्य २४५
१२ युवक लामिछाने (युवराज) सदस्य २२१
१३ विश्वशंकर पालिखे सदस्य २२१
१४ शिवप्रसाद पोखरेल सदस्य १०७
१५ शंकर वहादुर खत्री सदस्य ११९
१६ सुरेन्द्र बस्नेत सदस्य ११०
१७ सूर्यप्रसाद घिमिरे सदस्य १०३
१८ श्रीबहादुर रानाभाट सदस्य १२३


सदस्य : रुपा गाउँपालिका महिला १, खुला १
१ दक्षिणा सुवेदी महिला सदस्य ३०४
२ गंगा गुरुङ महिला सदस्य २९३
१ खेमबहादुर गुरुङ सदस्य ३१४
२ लक्ष्मण थापा सदस्य २७४


सदस्य : मादी गाउँपालिका महिला १, खुला १
१ धनमाया गुरुङ महिला सदस्य निर्विरोध
१ ऋषिराम सुवेदी सदस्य ३४६
२ प्रेम तामाङ सदस्य २५१


सदस्य : अन्नपूर्ण गाउँ पालिका महिला १, खुला १
१ देवी गुरुङ महिला सदस्य निर्विरोध
१ विष्णु अधिकारी सदस्य निर्विरोध


सदस्य : माछापुच्छ्रे गाउँपालिका महिला १, खुला १
१ लक्ष्मी लम्साल महिला सदस्य निर्विरोध
२ कृष्णप्रसाद अधिकारी सदस्य ९४
३ मौसम कार्की सदस्य १७९
४ सुदीप गौतम सदस्य २४२


सदस्य : जिल्ला कार्य समिति खस आर्य महिला २, खुला २


१ ज्योति कोइराला सदस्य खस आर्य महिला निर्विरोध
२ तारा बराल सदस्य खस आर्य महिला निर्विरोध
१ केशवराज अधिकारी सदस्य खस आर्य
२ गणेश बस्नेत सदस्य खस आर्य
३ छविरमण पौडेल सदस्य खस आर्य
४ ढकबहादुर थापा सदस्य खस आर्य
५ भगवती थापा रावत सदस्य खस आर्य
६ भरत केसी सदस्य खस आर्य
७ मोहदत्त पोखरेल सदस्य खस आर्य
८ रामप्रसाद गौतम सदस्य खस आर्य
९ रामजीप्रसाद कोइराला सदस्य खस आर्य
१० विष्णुप्रसाद बराल सदस्य खस आर्य
११ सागर रानाभाट सदस्य खस आर्य
१२ हेमबहादुर बन्जारा भाट सदस्य खस आर्य
१३ ज्ञानबहादुर कार्की सदस्य खस आर्य


सदस्य : जिल्ला कार्य समिति आदिवासी जनजाति महिला २, खुला २
१ तारादेवी गुरुङ सदस्य आ.जनजाति महिला निर्विरोध
२ चन्द्रमाया गुरुङ सदस्य आ.जनजाति महिला निर्विरोध
१ चौबहादुर गुरुङ सदस्य आदिवासी जनजाति
२ नसिब गुरुङ सदस्य आदिवासी जनजाति
३ प्रकाश उदास सदस्य आदिवासी जनजाति
४ मानेन्द्र कुमाल सदस्य आदिवासी जनजाति
५ रामकाजी गुरुङ सदस्य आदिवासी जनजाति


सदस्य : जिल्ला कार्य समिति दलित महिला १, खुला १
१ मीनाकुमारी परियार सदस्य दलित महिला निर्विरोध
१ मनबहादुर लाम्गादे सदस्य दलित निर्विरोध


सदस्य : जिल्ला कार्य समिति अपांग, अल्पसंख्यक खुला १
१ अर्पण कोइराला सदस्य अल्पसंख्यक अपांग निर्विरोध


सदस्य : जिल्ला कार्यसमिति मधेसी, मुस्लिम, थारु खुला १
१ कसिरन मिया सदस्य मधेसी, मुस्लिम, थारु
२ शाहा बुद्धिन मियाँ सदस्य मधेसी, मुस्लिम, थारु
३ हसन मुस्तफा सदस्य मधेसी, मुस्लिम, थारु

महाधिवेशन प्रतिनिधि अपांगबाट १ जना खुला
१ ईशा बराल महाधिवेशन प्रतिनिधि निर्विरोध


प्रदेश अधिवेशन प्रतिनिधि अपांगबाट १ जना खुला
१ पितृराज सापकोटा प्रदेश अधिवेशन प्रतिनिधि २९४
२ भीमप्रसाद पौडेल प्रदेश अधिवेशन प्रतिनिधि ३२३

तपाईको प्रतिक्रिया